Paff 2018 zčína dnes !

 

Už dnes sa v priestoroch kultúrneho centra v Pezinku uskutoční 14. ročník našeho oblúbeného festivalu krátkeho filmu PAFF.

Festival odštartujeme sekciou Repaff, kde si budete môcť pozrieť výber toho najlepšieho z minulého roka už od 17:00. Po oficiálnom otvorení festvialu odpremietame v dnešný festivalový podvečer ešte dve sekcie z príbuzných festivalov Černá věž a Fest Anča. Filmový program zakončí sekcia krátkych filmov I., v ktorej už sú zaradené súťažné filmy.

Po filmovej časti vás všetkých srdečne pozývame na koncert kapely Genius Locci, ktorý ukončí program dnešného dňa na našom festivale.

Sobotňajší program odštartujeme premiérou pezinského filmu Schwagger už o 15tej, ďalej sa môžete tešiť na sekcie súťažných filmov, súťaž 14sekundových filmov, filmový kvíz a sprievodné podujatia ako battle v kreslení a výstavu umeleckých diel.

Po premietaní za vašeho obrovského aplausu odovdzáme ceny diváckeho hlasovania a cenu poroty (Maroš Hečko, Peter Konečný, Daniel Baláž) víťazom jednotlivých sekcií.

Celý večer zakončia Djs, ktorý vám budú hrať či už do tanca, alebo aj ako podmaz k debate o filmoch pri pivku či vínku.

 

Tešíme sa na vás.