Pezinský
alternatívny
filmový
festival

Amfiteáter Pezinok

24.–25. Júl 2020

dvojdňový maratón krátkych filmov

Nakladačka nezávislej a experimentálnej produkcie z celého sveta

TÉMA ROČNÍKU

POP-KULTÚRA

Čo znamená pre spoločnosť pojem pop-kultúra, akú úlohu hrá mainstream vo svete filmu a ako sa s týmto všetkým prelína alternatíva, sa tento rok dozviete v našich tematických blokoch festivalu.

16. ROČNÍK

súťaž 16-sekundových
filmov

Každý rok udeľujeme 3 ceny: cenu divákov, cenu poroty a cenu za x-sekundový kraťas. Tento ročník je 16. a teda 16 sekúnd je tvoj jediný limit, ktorý musíš splniť. Svoje dielo môžeš natočiť aj na telefón a výsledok, ktorý nám pošleš, uvidíš na veľkom plátne.

Nezávislý film vs internety

Výber toho najlepšieho za posledný rok

Boli sme na konci internetov. Tento rok pre istotu dvakrát. Náš festival ti stabilne prináša to najlepšie, čo sa v nezávislom a experimentálnom filme urodí za posledný rok. To, čo uvidíš u nás, nezdieľajú tvoji kamoši a nebudeš to vedieť nájsť ani ty po festivale.

Sprievodný program

Koncerty

Okrem celodenného sedenia na zadku budete potrebovať aj trochu pohybu. V piatok aj v sobotu vás netradične rozhýbame pred premietaním.

Gastro

Nasýtime ťa hotdogmi, cibulákmi, ale bude aj chlast a minerálka. Náročného kavičkára uspokoja kamoši z Čokoládovne Mlsná Emma.

Výstavy

Keď sa dostanete do situácie, kde sa neviete zbaviť vašej utáranej sesternice, alebo to niekomu bude trvať príliš dlho na záchode, máme pre vás riešenie. Pozrite si naše vizuálnysprievodný program.

Doprava

Pezinok je tak pre Bratislavčana ako aj Trnaváka čo by kameňom dohodil. Posledné vlaky na oba smery idú až po 23:00, takže žiadne výhovorky - stíhate celý program.

...a vstupné? Je dobrovoľné!

Aktuality PAFF 2020

Prihlásiť film

Vedel si, že krátky film, ktorý chceš tento rok natočiť (áno chceš) môžeš prihlásiť do dvoch súťažných a jednej nesúťažnej kategórie a získať 3 rôzne ceny?

Chceš Podporiť festival?

2% z daní, dobrovoľníctvo, finančný príspevok

Za existenciu festivalu sme vďační našim návštevníkom, dobrovoľníkom, partnerom a prispievateľom. Festival funguje hlavne vďaka vám, no ak by ste niekto poznali číslo na pána Sorosa, alebo by ste chceli podporiť náš festival aj vy, kontaktujte nás alebo nám pošlite svoje 2% z daní. Ďakujeme!

alebo píšte na info@festivalpaff.sk

© 2020 festivalpaff.sk