V sobotu tvoju bránicu otestuje sekcia LIVE DABBING BATTLE. Pred mikrofón sa postavia komici Stano Staško a Lukáš Púchovský známy zo zoskupenia 3T – Tri Tvorivé Tvory. Chalani na PAFFku improvizovali už pred dvoma rokmi a nám nestačilo. Že nebol si a nevieš o čo ide?

V skratke, ide o improvizované dabovanie do štyroch notoricky známych scien z rôznych filmov. Aby to nemali tak ľahké, tému, na ktorú budú dabovať vyberiete na začiatku premietania vy, diváci.

Chalanov asi netreba nejak špeciálne predstavovať, ak by ste chceli predsalen vedieť niečo viac…

Stano Staško

Komik láskavého humoru. Absolvent herectva na VŠMU. Ak ste sa už niekedy zamilovali do hlasu v reklamnom spote, na sto percent to bol ten jeho. V seriáloch hráva lekárov, a tak ordinuje humor ako liek, ktorým vás rozosmeje v divadle (3T – Tri tvorivé tvory, Divadlo v Trnave), v rozhlase (Od veci_FM) a, samozrejme, aj na stand-upovom pódiu. Okúsil materskú aj rodičovskú dovolenku a srdcom zostal východniarom.

Lukáš Púchovský

divadelný herec, improvizátor, komik. Ako mladý vyrastal v saleziánskej komunite v Žiline, ale hlavne kôli skautingu, prírode a práci s deťmi. Možno už tam sa dajú badať črty jeho budúceho poslania – zabávať ľudí. Začínal v Improlige, kde sa stretol s ďalšími tvormi Stano Staškom a Jurom Tabačekom. Chalanom to improvizovalo a vďaka spoločnej chémii sa rozhodli vytvoriť dnes už známu zoskupenie 3T.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *