Hudobní hostia

Každý rok okrem filmov prinášame aj hudbu. Koncept predošlých ročníkov – piatkový komorný koncert, sobotná rozbíjačka sa tento rok trochu zmenil. Rozbíjačka Vás čaká už piatok. Vystúpia totiž alternatívni eklektici Orchester Worchester a keby ti nestačilo, naloží ti aj Turbosampler! V sobotu elektronika v podaní Ink midget a Bulp.

22:00 – 23:00 Orchester Worchester

Sedem tvárí, hlasov, veľa nástrojov a kopa rečí. Od undergroundu z táborských katakomb po funkypunk svätojurských viníc alebo insitný rokenrol zo Svätého Žúru. Worchestri dajú alternatívnu hudobnú bodku za piatkovým večerom.

23:00 – 23:30 Turbosampler

Turbosampler alias Jakub Pišek je absolventom nových médií na Technickej Univerzite v Košiciach pod vedením nemeckej umelkyne Anny Tretter. Venuje sa videu, počítačovej grafike, interaktivite, hudbe. Špecializuje sa na tvorbu diela priamo na mieste, improvizáciu, pracuje so site specific. Predstavil sa už divákom napr. v Berlíne, Cluji, Bratislave, či v Budapešti.

http://kubriel.servus.at/index.php?s=turbosampler

 

22:00 – 23:30 Ink midget

Ink midget je domáci producent a DJ dobre známy aj v zahraničí. Jeho posledné EP Endless grunts vydal rakúsky Ashida Park. Ink Midgetov zvuk je neprikrášlený, surový a organický. Jeho precízne modelované tracky prezrádzujú fascináciu zvukom a zmysel pre detail. Midget odpáli sobotný hudobný program.

https://inkmidget.bandcamp.com

23:30 – 01:00 Ink Bulp 

Bulp je alter ego Sama Štefanca, hudobného producenta, DJa a študenta zvukovej skladby na VŠVU. V roku 2015 získal na Radiohead awards ocenenie za Objav roka, v roku 2017 pridal ďalšie za najlepší elektronický album. Je považovaný za jeden z najvýraznejších slovenských talentov posledných rokov. Bulp svojim setom uzavrie sobotný večer.

http://bulpmusic.com