Sprievodný program

Aj tento rok ťa na festivale okrem filmov čakajú sprievodné akcie ako výstava, kresliarky battle, oddychová vaky zóna, DJ a bar aj s výborným jedlom.

Výstava

Tí, ktorí chodievate na PAFF pravidelne viete, že na výstave vám každý rok ponúkneme niečo iné. Nemáme nepriestrelný koncept, chceme skrátka ukázať pestrosť a podporujeme rôzne formy umenia. Dávame tiež priestor aj mladým výtvarníkom. Tento rok bude výstava hlavne v maliarskej polohe. Maľby na plátne vystavia Ján Hrčka, Rita KoszorusErik Juránek, digitálne koláže Vanda Kraľovičová.

Kresliarsky battle

Iba pre pripomenutie minulý rok bol battle prvýkrát a zadelili dvaja tatéri Michal z Rooster Tattoo a Rišo Mattertaj z Inferna a tretia bola Miška Víznerová. Filmová téma ako jediná podmienka ostala aj tento rok a predstavia sa vám opäť traja kresliči. Gabriel Kišš, mladý ilustrátor a graffiťák z Kysúc, Tomáš Čo Loví Ryby, známa postava na street artovej a graffiti scéne, ktorej veci, ste určite videli, ale ani ste o tom možno nevedeli a Andrej Frič, domáci výtvarník, keramikár a autor PAFF cien. Bude to súboj troch výrazne odlišných štýlov a tešíme sa na to! Vytvorené diela si budete môcť vydražiť a odniesť. Podporíte tak našu akciu.

Battle sa bude konať v sobotu od 17:00 do cca 20:00.

DJs

Aby si mohol pekne piť, jesť a prežúvať do rytmu(hovorí sa, že každé sústo treba prežuť sedemkrát, tak makaj!), pozvali sme opäť pár DJov:) V piatok ti zahrá DJ Vix, predstavovať netreba a v sobotu ďalšie domáce meno, DJ Skrkoo.

Vaky zóna

Nechce sa ti tlačiť v kinosále alebo sa chceš trochu natiahnuť a zrelaxovať? Pripravená je opäť oddychová zóna s vakmi a paralelnou projekciou filmov. Ps: do kinosály je vstup s otvoreným pohárom zakázaný, takže ak nechceš prísť o filmy a zároveň udržať hladinu tekutín v norme, vaky zóna je pre teba.

Bar a jedlo

Na občerstvenie tradične ponúkame excelent pivko, vínko od Pala Boriša, nealko všeho druhu a výborné jedlo od Cirkus Platko. Tento rok si nechaj miesto na hotdogy, za ktoré sa pobiješ a japonskú dobrotu menom gyoza.